В Україні введено карантин вихідного дня

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що на черговому засіданні уряду 11.11.2020 р. було прийнято зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва – Спаської сільської ради об'єднаної територіальної громади!

Щиро вітаємо з професійним святом всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Надання методичної допомоги

Працівниками Рожнятівського РВ УДСНС України в Івано-Франківській області проведено роз’яснювальні роботи з керівниками об’єднаних територіальних громад, під час яких проінформовано про доцільність відкриття на території громад підрозділів місцевої пожежної охорони, Центрів безпеки, а також придбання для них пожежної техніки. Запропоновано подати проекти з розбудови місцевої пожежної охорони (Центрів безпеки) для конкурсного відбору програм та проектів, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

На бюджетні організації, а також малий і середній бізнес Прикарпаття очікують зміни в електропостачанні

З 1 січня 2021 року бюджетні організації області, а також непобутові споживачі з договірною потужністю від 50 до 150 кВт втратять право на отримання універсальної послуги. Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Правила безпеки при поводженні з газом

У нашій країні як паливо широко використовується газ. Майже в кожному будинку чи квартирі встановлено газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли.

Порядок дій у разі пожежі У разі виявлення ознак пожежі кожний громадянин зобов’язаний:

- негайно повідомити про це за телефоном 101 (при цьому необхідно назвати місцезнаходження об’єкта, вказати кількість поверхів будинку, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище);

Аналіз стану з пожежами на території Рожнятівського району

З початку року на Рожнятівщині виникло 170 пожеж, на яких загинуло троє людей (за аналогічний період 2019 року виникло 132 пожежі, на яких загинула одна людина). Вогонь завдав збитків на суму близько 10 млн. грн. Внаслідок пожеж знищено та пошкоджено 48 будівель та споруд різного призначення. Пожежно-рятувальним підрозділам вдалось врятувати 50 будівель від знищення вогнем та матеріальних цінностей на суму приблизно 17 млн. грн.

Навчання служб ЦЗ

30 жовтня проведено спільні навчання органів управління і служб цивільного захисту районної ланки з питань організації управління при виникненні надзвичайних ситуацій і подій, характерних для осінньо-зимового періоду.

Обігрівай житло безпечно!

Варто зазначити, що із настанням холодів однією із основних причин виникнення пожеж є порушення правил експлуатації пічного опалення.