Звернення Всеукраїнської координаційної ради громадських організацій захисту державної мови

Всеукраїнська координаційна рада громадських організацій захисту державної мови звернулася до  посадовців  різного рівня від президента України до голів ТГ щодо необхідності розширення застосування української мови в різних сферах суспільного життя та забезпечення її утвердження як державної.

Конкурс на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва

На виконання Указу Президента України від 27.09.2011 № 928 «Про стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва» Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило прийом конкурсних пропозицій на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2023 рік.

Які сервіси з перевезення доступні на Гіді з державних послуг?

Щодня ми їздимо на роботу, хтось доставляє продукти до магазину, вантажі експортуються за кордон та ввозяться на територію України. Транспортні сервіси є невід'ємною складовою життя кожного громадянина.