Оголошення для бажаючих поїхати в Австрію на тимчасове проивання!

Як відомо на запрошення австрійської громадської організації «4Х4» - HІLFE (керівник Daniel Muralter) та за сприяння Калуської міської ради неодноразово вирушали на тимчасове проживання й навчання в Республіку Австрія (м. Штаєр) жителі нашої громади, а також тимчасово переміщені особи.

Призначення пенсії у разі втрати годувальника членам сім’ї, зниклих безвісти у зв’язку зі збройним конфліктом

Інформація про осіб зниклих безвісти під час збройної агресії росії зібрана у Єдиному реєстрі зниклих безвісти. На підставі витягу з реєстру люди зможуть звернутися до Пенсійного фонду, або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України , щоб отримати пенсію по втраті годувальника непрацездатним членам сімʼї.

Державні податкові послуги — на Гіді

Хочете запустити бізнес та працювати на спрощеній системі оподаткування? Чи досі не маєте картки платника податків і не знаєте, як її оформити? Читайте покрокові інструкції на Гіді з державних послуг та отримуйте податкові послуги швидко й без зайвого стресу.

Чи мають право споживачі на повернення придбаних живих рослин (квітів, вазонів)

До Головного управління Держпродспоживслужби надходять звернення щодо замовлення через  інтернет магазини рослин, квітів та вазонів. З метою упередження споживчих конфліктів Держпродспоживслужба Прикарпаття інформує споживачів  про вимоги нормативних документів, які визначають та регулюють зазначений вид господарської діяльності.

Майже вдвічі розширено перелік професій та спеціальностей, за якими можна отримати ваучер на безкоштовне навчання

Щоб успішно працевлаштуватися або втриматися на робочому місці доводиться швидко пристосовуватися до динамічного темпу життя, вивчати нові технології, нове обладнання, нові процеси, а за певних обставин і зовсім змінювати свою професію.

Правова допомога дітям

Діти мають право на всі види правових послуг від системи БПД: як їх отримати — у новому лендингу.