До уваги аграріїв: як вберегтись від шкідників запасів зернових культур

В області почалися жнива. Цьогорічна погода вносить багато нестандартних умов для сільгоспвиробників. Це стосується як догляду за посівами озимини, так і збереження вже зібраного урожаю, який знаходиться у складах та коморах.

Від початку року 144 подавачі заяв з Івано-Франківщини отримали позитивне рішення Державного центру зайнятості щодо надання їм мікрогрантів

За підсумками десятого періоду подачі заяв на отримання мікрогрантів, який тривав з 5 по 18 червня 2023 року, Івано-Франківська область посіла третє місце за кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень.

Як доглядати за домашніми улюбленцями в літню пору – поради ветеринара

Поведінка котів і собак зазвичай змінюється у літню пору року, тому, наприклад, зниження апетиту не обов'язково є тривожним сигналом. Якщо ж ви спостерігаєте сукупність нижчезазначених симптомів, необхідно вжити термінових заходів. Серед них:

Відео-проєкт – «Немаленькі люди» – це 31 серія короткометражних фільмів про молодь, яка радикально змінила своє життя через війну. Герої циклу представляють різні регіони, мають різні історії змін, проте всіх їх єднає чітко визначена громадянська позиція – бути громадянами своєї країни, допомогти їй вистояти і перемогти. Герої серіалу обрали різні шляхи для себе: хтось пішов до лав ЗСУ, хтось став госпітальєром, військовим медиком, волонтером - про нові для себе ролі, складнощі і перемоги.