Понад 5 тисяч осіб були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості від початку року

У січні - червні 2023 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 2,7 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 6,7 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 4,8 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 71,0%.

Повідомлення RASFF стосовно небезпечних харчових добавок з Польщі

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 07.07.2023 р. № 2023.4579 стосовно виявлення несанкціонованого новітнього харчового інгредієнту холіну альфосцерат (α-GPC) у харчових добавках з Польщі (виробник: Fitness Authority Sp. z o.o., Otomin, Poland), що надійшли до України (отримувач: ТОВ «СПОРТЕР», вул. Каховська 64, м. Київ, 02002).

З 11 липня забороняється реклама тютюнових виробів та електронних пристроїв

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує: з 11 липня набувають чинності норми Закону № 1978, якими внесено чимало змін до антитютюнового законодавства, а саме:

В рамках проекту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом поєднання просування експорту з регіональним розвитком та Цілями сталого розвитку (ЦСР)», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні спільно з Івано-Франківською облдержадміністрацією за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) проводиться анкетування експортоорієнтованих суб’єктів підприємницької діяльності області.