За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини споживачам повернуто кошти

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень.

Нещодавно  запрацював телеграм-канал «Захист прав споживачів»

Нещодавно запрацював телеграм-канал «Захист прав споживачів»

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує громадськість, що з метою забезпечення принципів прозорості і відкритості діяльності, підвищення рівня поінформованості суспільства у відповідній сфері, Держпродспоживслужбою створено та забезпечено функціонування телеграм-каналу «Захист прав споживачів» .

Розвиток системи пробації і збільшення альтернатив позбавленню волі.

Пробація — це система заходів кримінально-правового реагування, які альтернативні покаранню у вигляді позбавлення або обмеження волі. У світі вона існує вже більше 200 років, але для України це відносно нова система, адже Закон «Про пробацію» був ухвалений в 2015 р.