Спеціалісти Держпродспоживслужби підготували прогноз розвитку шкідників та хвороб сільгоспкультур у серпні

Агрометеорологічні умови в кінці липня (періодичні дощі та сильні зливи) сприяли поповненню ґрунтової вологи та ефективно вплинули на розвиток вегетуючих пізньостиглих рослин. Висока вологість повітря та помірні температури сприятимуть інтенсивному розвитку хвороб. Подальший високий температурний режим збільшуватиме шкідливість фітофагів, а також спричинить передчасне дозрівання врожаю.

Від початку року 752 безробітні особи взяли участь у суспільно корисних роботах

Суспільно корисні роботи – це один із видів тимчасової зайнятості, який має оборонний характер або ж слугує для ліквідації надзвичайних ситуацій, які виникли в період воєнного стану. Основна мета організації та проведення таких робіт – це задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та сил цивільного захисту у зв’язку з військовою агресією з боку російської федерації проти України, забезпечення функціонування економіки та системи забезпечення життєдіяльності, в тому числі соціально незахищених верств населення.

Громадська організація «Зелена альтернатива України» підготувала Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії за період березень – червень 2023 р.

Діти мають право на всі види правових послуг від системи БПД: як їх отримати — у новому лендингу.

Держава гарантує дітям усі види правової допомоги від системи БПД: первинну, наприклад, фахівці системи проконсультують щодо державних гарантій та пільг для дітей, та вторинну — юристи і адвокати допоможуть, зокрема, у справах, які стосуються стягнення заборгованості на утримання дитини, сприятимуть у розвʼязанні інших правових питань.

Тренінгова програма «Допомога допомагаючим»

ГО «Вектор прав людини» запрошує до участі у поглибленій тренінговій програмі «Допомога допомагаючим» для спеціалістів та спеціалісток, які надають правову, психологічну та психосоціальну допомогу потерпілим від війни рф проти України.

Щоб отримати Посвідчення на право роботи з пестицидами,  необхідно пройти навчання, тестування та отримати відповідне свідоцтво

Щоб отримати Посвідчення на право роботи з пестицидами, необхідно пройти навчання, тестування та отримати відповідне свідоцтво

Головне управління Держпродспоживслужби у Івано-Франківській області повідомляє, що з 28 червня 2023 р. набрала чинності Постанова КМУ від 9 травня 2023 р. № 458 «Про затвердження Порядку одержання посвідчення про право роботи з пестицидами», яка визначає умови одержання посвідчення про право роботи з пестицидами особами, діяльність яких пов’язана з організацією та проведенням робіт із зберігання, застосуванням пестицидів, а також  торгівлею ними.