Wi-Fi зони в адмінбудівлях Спаської громади!

Війна в Україні та продовження атак збройних сил рф на енергетичну інфраструктуру України — причина постійних віялових та екстрених відключень від постачання електроенергії цілих населених пунктів та областей. У цій ситуації мирні громадяни опиняються в інформаційному вакуумі через відсутність зв'язку бездротового інтернету. Також це не дозволяє повноцінно працювати.

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

У березні 2024 року Українська компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім’ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

Продовження терміну проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в населених пунктах Спаської сільської ради!

Проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з організації збирання та вивезення побутових відходів, що утворюються на території Спаської сільської ради відбудеться 08.02.2024 р. за адресою: 77624, с. Спас, вул. Січових Стрільців 79, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.