Фізичне насильство: ознаки, причини, наслідки, отримання допомоги

Чимало людей протягом життя зіштовхуються з проявами жорстокого ставлення до себе в родині. Одне з найбільш небезпечних видів домашнього насильства — фізичне. Цим терміном позначають умисне заподіяння фізичних ушкоджень, які призводять або можуть призвести до порушень фізичного та психологічного стану людини. Розглянемо, що таке фізичне насильство, які його причини та наслідки і як отримати необхідну допомогу.

Як розпізнати економічне насильство?

Економічне насильство – умисне позбавлення однією особою або групою осіб іншої людини або групи людей житла, їжі, одягу та іншого майна чи коштів, на які постраждалі мають передбачене законом право.

Продовження терміну проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в населених пунктах Спаської сільської ради!

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в населених пунктах Спаської сільської ради!

Круглий стіл "Синя стрічка – проти насильства над дітьми"

Напередодні Дня Святого Миколая, в рамках всесвітньої інформаційної акції "16 днів проти насильства", відбувся круглий стіл працівників Спаської сільської ради Центру надання адміністративних послуг, відділу соціальної роботи із населенням, служби у правах дітей, відділу освіти та відділу культури, туризму та молоді та відділу економіки, інвестицій. Зустріч була зосереджена навколо розмови щодо протидії домашньому насильству над дітьми. Саме тому знаком цього дня стала синя стрічка, що символізує нашу єдність у боротьбі за безпеку та права кожної дитини.

Тренінг "Булінг та як його зупинити"

Школа не просто місце навчання, але й арена, де формується особистість та ставлення до інших. Тому проведення тренінгів, спрямованих на протидію булінгу, є кроком до створення безпечного та дружнього середовища для кожного учня.

16 днів проти насильства - створімо безпечне середовище для дітей

Щорічно у світі з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.