Діти мають право на всі види правових послуг від системи БПД: як їх отримати — у новому лендингу.

Держава гарантує дітям усі види правової допомоги від системи БПД: первинну, наприклад, фахівці системи проконсультують щодо державних гарантій та пільг для дітей, та вторинну — юристи і адвокати допоможуть, зокрема, у справах, які стосуються стягнення заборгованості на утримання дитини, сприятимуть у розвʼязанні інших правових питань.

Тренінгова програма «Допомога допомагаючим»

ГО «Вектор прав людини» запрошує до участі у поглибленій тренінговій програмі «Допомога допомагаючим» для спеціалістів та спеціалісток, які надають правову, психологічну та психосоціальну допомогу потерпілим від війни рф проти України.

Щоб отримати Посвідчення на право роботи з пестицидами,  необхідно пройти навчання, тестування та отримати відповідне свідоцтво

Щоб отримати Посвідчення на право роботи з пестицидами, необхідно пройти навчання, тестування та отримати відповідне свідоцтво

Головне управління Держпродспоживслужби у Івано-Франківській області повідомляє, що з 28 червня 2023 р. набрала чинності Постанова КМУ від 9 травня 2023 р. № 458 «Про затвердження Порядку одержання посвідчення про право роботи з пестицидами», яка визначає умови одержання посвідчення про право роботи з пестицидами особами, діяльність яких пов’язана з організацією та проведенням робіт із зберігання, застосуванням пестицидів, а також  торгівлею ними.

Повідомлення RASFF стосовно виявлення охратоксину А в меленій каві з Австрії

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 18.07.2023 р. №2023.4690-fup2 стосовно виявлення охратоксину А в меленій каві (виробник: Gruppo Gimoka srl, Trezzano S/N, Італія), що експортувалась з Австрії (оптовик: GUNZ Warenhandels GmbH, Mäder) до України (отримувач: ТОВ «ТД ГУРМАНДІЗ», вул. Костянтинівська 72, м. Київ, 04080 ).

10 нових віртуальних турів Івано-Франківщиною з'явились на Google Maps

Департамент міжнароджного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації з метою популяризації туристичного потенціалу області та розвитку внутрішнього туризму впродовж 2022-2023 рр. оцифрував 10 нових об'єктів історико-культурної та природної спадщини Прикарпаття.